SPOR Haber Girişi : 02 Haziran 2022 14:47

YAPRAK DÖKÜMÜ BAŞLADI

Süper lig defterini İstanbulspor maçıyla birlikte kapatan Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da yaprak dökümü başladı. Oltan karakullukçu, Gökhan Alsan, Arvydas Novikovas ve son olarak Emircan Altıntaş’ta takıma veda etti.

HAKKINIZI HELAL EDİN

Forma giydiği her müsabakada canını dişine takarak sahada basılmadık yer bırakmayan ve hırsıyla taraftarın gönlünde taht kuran Emircan Altıntaş veda etti. Sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, ‘çok uzun ve yorucu bir sezonun sonuna geldik. Şampiyonluk hedefiyle başladığımızın sezon boyunca şehir, camia ve takım olarak çok zorluklar çektik ve maalesef hedefimizin uzağında bir noktada sezonu tamamladık. İyisiyle kötüsüyle bir sezonu bu forma altında tamamladım. Geldiğim günden buyana yanımda olan büyük Erzurumspor taraftarına, Erzurum şehrine, yoldaşım takım arkadaşlarıma, hocalarıma, yönetim kurulumuza, kulübümüzün değerli personeline teşekkürü borç bilirim. Kıymetli Dadaşlar, hakkınızı helal edin. En güzel dileklerimle, yolunuz açık olsun.’ İfadelerini kullandı.

KALBİMDE OLACAK

Büyükşehir Belediye Erzurumspor’da bir diğer sevilen isim Arvydas Novikovas’ta bir veda metni yayınlayarak takımdan ayrıldığını duyurdu. Novikovas yaptığı açıklamada, ‘Geldiğim ilk günden beri sevgisini ve desteğini hissettiğim Erzurum’a ve Erzurumspor taraftarına büyük bir teşekkür etmek istiyorum. İyi ve kötü zamanlarımız oldu. Ancak futbol böyle bir şey, bu kulüpte oynamış olmaktan dolayı çok mutluyum. Erzurum her zaman kalbimde olacak. Şimdi veda etme zamanı, her şeyin gönlünüzce olması dileğiyle Dadaşlar, hoşçakalın.’ İfadelerine yer verdi.

HENÜZ KİMSEDEN SES YOK

Futbolcuların artık takımdan ayrıldığını belirten taraftarlar, ‘oyuncular yavaş yavaş takımdan ayrılmaya başladılar. Fakat henüz kimseden ses seda çıkmıyor. İyi veya kötü sezon tamamlandı. Tamam, bu sezonu istediğimiz noktada bitirip süper lige çıkamadık. Fakat gelecek sezon planlamalarına biraz erken başlamaları gerekmiyor mu? Yönetimden açıklama bekliyoruz. Olan oldu ve seneye yine TFF 1. Ligde olacağız. Gerçi gelecek sezon çok daha zorlu geçecek. Çok zor rakiplerle karşılaşacağız. Yönetimin erken davranıp artık yeni bir oluşuma gitmesi gerekiyor.’ Dediler.