SPOR Haber Girişi : 02 Ağustos 2022 13:25

YARIN TÜM SORULAR YANIT BULACAK

Büyükşehir Belediye Erzurumspor, bir yandan yeni sezon hazırlıklarını sürdürürken, diğer yanda da kongre heyecanı sardı. Yarın yapılacak olan kongrede taraftarlarında merak ettiği tüm sorular yanıt bulacak.

MÜJDELİ HABERLER BEKLİYORUZ

Yarın yapılacak olan kongre sonrasında müjdeli haberler beklediklerini belirten taraftarlar, ‘devamlı olarak ertelenen kongre hem takıma zarar verdi hem de psikolojik olarak bizleri çok yordu. Artık kimin başkan olacağı önemli değil ve artık net adımlar atılmasını istiyoruz. Kongre sonrasında müjdeli haberler bekliyoruz. Bu zor süreçte hem yöneticilerimiz hem de takım çok yalnız bırakıldı. Artık tüm Erzurum camiası kenetlenmeli, birlik ve beraberlik sağlanmalıdır. Bizler elimizden geldiğince desteğimizi vereceğiz. Fakat artık şu kongre süreci artık bitsin.’ İfadelerini kullandılar.

DESTEK OLMAK ZORUNDAYIZ

Erzurumspor’u ayakta tutmak için el birliği yapılmalıdır diyerek sözlerine devam eden taraftarlar, ‘iyi gününde takımın yanında olan siyasetçiler, STK lar, ve iş adamlarını kongre sonrasında başkan her kim olursa olsun takımın yine yanında görmek istiyoruz. Bizlerde taraftarlar olarak sorumluluk almalıyız. Hem forma satın alarak hem de stadyumda oynanacak olan müsabakaları tribünlerden takip ederek kulübün gelir elde etmesini sağlamalıyız. Hem bizler hem de şehrin ileri gelenleri şehrimizin profesyonel liglerdeki tek temsilcisine destek vermek zorundayız.’ Dediler. 

ZAMAN ALEYHİMİZE İŞLİYOR

Liglerin başlamasına kısa bir süre kaldığını belirten taraftarlar, ‘liglerin başlamasına çok kısa bir süre kaldı. Henüz net atılmış bir adım yok. Başkan Ahmet Dal gerekli açıklamaları basın toplantısında yaptı. Fakat kongre sonrasında yine akıllardaki soru işaretleri giderilecek mi? O konuda henüz meraklarımız giderilmedi. Özellikle transfer tahtası konusunda yeni yönetimin çok aceleci davranması gerekiyor. Çünkü kısa bir zaman dilimi kaldı ve zaman aleyhimize işliyor.’ Diyerek sözlerini tamamladılar.